Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: None
ps: هېڅ يو

en: View
ps: ليد

en: Are you sure you want to delete %title?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %title؟

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: General
ps: ټوليز
