Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Project
pt: Projeto

en: Hourly
pt: Por hora

en: Daily
pt: Diariamente

en: None
pt: Nenhum

en: View
pt: Ver

en: Save Settings
pt: Salvar Configurações

en: Are you sure you want to delete %title?
pt: Você tem certeza que deseja apagar %title?

en: Advanced
pt: Avançado

en: General
pt: Geral

en: Accepted
pt: Aceitos

en: Testing
pt: Testando

en: File description
pt: Descrição do arquivo
