Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Project
ro: Proiect

en: Hourly
ro: Orar

en: Daily
ro: Zilnic

en: None
ro: Nimic

en: Core
ro: Nucleu

en: View
ro: Afișează

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Are you sure you want to delete %title?
ro: Sunteţi sigur că doriţi să ştergeţi %title?

en: Advanced
ro: Avansat

en: Accepted
ro: Admis

en: Testing
ro: Testare
