Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disabled
ru: Отключено

en: Project
ru: Проект

en: Hourly
ru: Ежечасно

en: Daily
ru: Ежедневно

en: None
ru: Нет

en: Core
ru: Ядро

en: View
ru: Просмотр

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Are you sure you want to delete %title?
ru: Вы действительно хотите удалить %title?

en: Advanced
ru: Расширенные

en: General
ru: Общий

en: Accepted
ru: Принятые

en: Testing
ru: Тестирование

en: File description
ru: Описание файла

en: Cron run
ru: Планировщик запущен
