Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Daily
sl: Dnevno

en: None
sl: Brez

en: Core
sl: Jedro

en: View
sl: Prikaži

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: General
sl: Splošno

en: Testing
sl: Testiranje
