Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: View
sq: Shfaq

en: Are you sure you want to delete %title?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni %title?
