Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: View
sr: Преглед
