Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Project
sv: Projekt

en: Daily
sv: Dagligen

en: None
sv: Ingen

en: Core
sv: Kärna

en: View
sv: Visa

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Are you sure you want to delete %title?
sv: Är du säker på att du vill radera %title?

en: Advanced
sv: Utökad

en: General
sv: Allmän

en: Testing
sv: Test

en: File description
sv: Filbeskrivning
