Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Daily
th: ทุกวัน

en: None
th: ไม่มี

en: View
th: ดู

en: Are you sure you want to delete %title?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบ %title?

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: General
th: ทั่วไป
