Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: None
ug: يوق

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Testing
ug: سىناش
