Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Project
uk: Проект

en: Hourly
uk: Щогодини

en: Daily
uk: Щодня

en: None
uk: Немає

en: Core
uk: Ядро

en: View
uk: Перегляд

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %title?

en: Advanced
uk: Розширені

en: General
uk: Загальне

en: Accepted
uk: Прийняте

en: Criteria
uk: Критерії

en: Testing
uk: Тестування

en: File description
uk: Опис файлу

en: Server URL
uk: Адреса (URL) сервера

en: Client key
uk: Клієнтський ключ

en: Idle
uk: Без дій
