Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Daily
ur: روزانہ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: View
ur: مشاہدہ کریں
