Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Project
fr: Projet

en: Hourly
fr: Toutes les heures

en: Daily
fr: Quotidien

en: None
fr: Aucun(e)

en: Core
fr: Cœur

en: View
fr: Voir

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Are you sure you want to delete %title?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %title ?

en: Advanced
fr: Avancé

en: General
fr: Général

en: Accepted
fr: Approuvé

en: Criteria
fr: Critère

en: Testing
fr: Test

en: File description
fr: Description du fichier

en: Server URL
fr: URL du serveur

en: Cron run
fr: Exécution du cron

en: Client key
fr: Clé client

en: Invalid test.
fr: Test invalide.

en: Re-test
fr: Tester de nouveau

en: Send frequency
fr: Fréquence d'envoi

en: Idle
fr: En attente
