Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Daily
gl: Diariamente

en: None
gl: Ningún

en: Core
gl: Núcleo

en: View
gl: Ver

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: Advanced
gl: Avanzado

en: General
gl: Xeral

en: Testing
gl: Probando

en: File description
gl: Descripción do ficheiro
