Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Daily
hy: Օրական

en: None
hy: Ոչ մի

en: View
hy: Դիտել

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: General
hy: Ընդհանուր
