Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: None
ka: არცერთი

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: General
ka: ზოგადი
