Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Project
lt: Projektas

en: Daily
lt: Kasdien

en: None
lt: Joks

en: Core
lt: Branduolys

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Advanced
lt: Papildomai

en: General
lt: Bendras

en: Accepted
lt: Priimti

en: Testing
lt: Testavimas

en: File description
lt: Failo aprašymas
