Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: View
ne: दृश्य

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Advanced
ne: बिस्तृत
