Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Hourly
nl: Elk uur

en: Daily
nl: Dagelijks

en: None
nl: Geen

en: Core
nl: Kern

en: View
nl: Weergeven

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Are you sure you want to delete %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt verwijderen?

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: General
nl: Algemeen

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Testing
nl: Tests

en: File description
nl: Bestandsomschrijving

en: Idle
nl: Inactief
