Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Project
sk: Projekt

en: Hourly
sk: Každú hodinu

en: Daily
sk: Denne

en: None
sk: Žiadne

en: Core
sk: Jadro

en: View
sk: Zobraziť

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: General
sk: Všeobecné

en: Accepted
sk: Prijaté

en: Testing
sk: Testovanie

en: File description
sk: Popis súboru
