Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Project
tr: Proje

en: Hourly
tr: Her saat

en: Daily
tr: Günlük

en: None
tr: Hiçbiri

en: Core
tr: Çekirdek

en: View
tr: Görüntüle

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Are you sure you want to delete %title?
tr: %title düğümünü silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: General
tr: Genel

en: Accepted
tr: Kabul edilmiş

en: Testing
tr: Test ediliyor
