Project Source (7.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Development
ar: التطوير

en: Type
ar: النوع

en: Project
ar: المشروع

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Theme
ar: حلة

en: Module
ar: الوحدة

en: Published
ar: منشور

en: Hidden
ar: مخفي

en: Unpublished
ar: غير منشور
