Project Source (7.x-1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Type
bn: টাইপ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Module
bn: মডিউল

en: Published
bn: প্রকাশিত
