Project Source (7.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Development
cs: Vývoj

en: Type
cs: Typ

en: Project
cs: Projekt

en: - None -
cs: - Nic -

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Module
cs: Modul

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Hidden
cs: Skryté

en: Unpublished
cs: Skryto
