Project Source (7.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Project
da: Projekt

en: - None -
da: - Ingen -

en: Theme
da: Tema

en: Module
da: Modul

en: Published
da: Udgivet

en: Hidden
da: Skjult

en: Unpublished
da: Ikke udgivet
