Project Source (7.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Development
eu: Garapena

en: Type
eu: Mota

en: Project
eu: Proiektua

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Theme
eu: Tema

en: Module
eu: Modulua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe
