Project Source (7.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Development
fi: Kehitys

en: Type
fi: Tyyppi

en: Project
fi: Projekti

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Theme
fi: Teema

en: Module
fi: Moduuli

en: Published
fi: Julkaistu

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Unpublished
fi: Julkaisematon
