Project Source (7.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Type
gl: Tipo

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Theme
gl: Tema

en: Module
gl: Módulo

en: Published
gl: Publicado

en: Hidden
gl: Oculto

en: Unpublished
gl: Non publicado
