Project Source (7.x-1.0-alpha4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Type
id: Jenis

en: Project
id: Proyek

en: - None -
id: - Tiada -

en: Theme
id: Tema

en: Module
id: Modul

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan
