Project Source (7.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Development
ja: 開発

en: Type
ja: タイプ

en: Project
ja: プロジェクト

en: - None -
ja: - なし -

en: Theme
ja: テーマ

en: Module
ja: モジュール

en: Published
ja: 掲載

en: Hidden
ja: 非表示

en: Distribution
ja: ディストリビューション

en: Unpublished
ja: 非掲載
