Project Source (7.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់
