Project Source (7.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Development
lv: Izstrāde

en: Type
lv: Veids

en: Project
lv: Projekts

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Theme
lv: Tēma

en: Module
lv: Modulis

en: Published
lv: Publicēts

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Unpublished
lv: Nepublicēts
