Project Source (7.x-1.0-alpha4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။
