Project Source (7.x-1.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Published
nn: Publisert

en: Hidden
nn: Skjult

en: Unpublished
nn: Upublisert
