Project Source (7.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Type
pl: Typ

en: Project
pl: Projekt

en: - None -
pl: - Brak -

en: Theme
pl: Skórka

en: Module
pl: Moduł

en: Published
pl: Opublikowane

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany
