Project Source (7.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Distribution
th: การแจกแจง (Distribution)
