Project Source (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Status
be: Статус

en: Development
be: Распрацоўка

en: Type
be: Тып

en: - None -
be: - Нічога -

en: Theme
be: Тэма

en: Module
be: Модуль

en: Published
be: Апублікавана

en: Hidden
be: Схаваць

en: Testing
be: Тэставанне

en: Unpublished
be: Неапублікавана
