Project Source (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Project
bs: Projekt

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Theme
bs: Tema

en: Published
bs: Objavljeno

en: Hidden
bs: Sakriven
