Project Source (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Status
et: Olek

en: Development
et: Arendus

en: Type
et: Liik

en: Project
et: Projekt

en: - None -
et: - Puudub -

en: Theme
et: Teema

en: Module
et: Moodul

en: Published
et: Avaldatud

en: Hidden
et: Peidetud

en: Testing
et: Testimine

en: Unpublished
et: Avaldamata
