Project Source (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Development
fa: توسعه

en: Type
fa: نوع

en: Project
fa: پروژه

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Theme
fa: پوسته

en: Module
fa: ماژول

en: Published
fa: منتشر شده

en: Hidden
fa: پنهان

en: Testing
fa: آزمایش

en: Unpublished
fa: منتشر نشده
