Project Source (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Development
hi: उद्विकास

en: Type
hi: प्रकार

en: Project
hi: परियोजना

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Theme
hi: थीम

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Testing
hi: परिक्षण

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित
