Project Source (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Module
ka: მოდული

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Hidden
ka: დამალული
