Project Source (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Development
kk: Дамыту

en: Type
kk: Тип

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Published
kk: Жарияланған
