Project Source (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Distribution
kn: ವಿತರಣೆ

en: Revoked
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Unsupported
kn: ಬೆಂಬಲವಿಲ್ಲದ
