Project Source (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Type
mn: Төрөл

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Theme
mn: Загвар

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
