Project Source (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Project
mr: प्रकल्प

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
