Project Source (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Development
ru: Разработка

en: Type
ru: Тип

en: Project
ru: Проект

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Theme
ru: Тема

en: Module
ru: Модуль

en: Published
ru: Опубликовано

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Testing
ru: Тестирование

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Unsupported
ru: Не поддерживается
