Project Source (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Type
sv: Typ

en: Project
sv: Projekt

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Theme
sv: Tema

en: Module
sv: Modul

en: Published
sv: Publicerad

en: Hidden
sv: Dold

en: Testing
sv: Test

en: Unpublished
sv: Ej publicerad
