Project Source (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Development
am: ልማት

en: Type
am: ዓይነት

en: Published
am: የታተመ

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች

en: Hidden
am: ድብቅ
