Project Source (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Development
bg: Разработка

en: Type
bg: Тип

en: - None -
bg: - Не -

en: Published
bg: Публикувано

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Hidden
bg: Скрит
